YouTube

YouTube Reklamlarını Engelleme, YouTube Reklamları Nasıl Engellenir? YouTube videolarını reklamsız ve hızlı izleyin.

İnternet Reklamları

Günümüzde İnternet’in önemi gittikçe artmaktadır. İnternet artık Elektrik ve Su gibi ihtiyaç hale geldi. Bunu ticarete döken kesimler İnternet reklamlarını ortaya çıkardı. Ancak kimi zaman bu reklamlar çok can sıkıcı hale gelebiliyor. Tıklar tıklamaz açılan pencereler, sizi izlemeye zorlayan reklamlar.

YouTube’ta da Videoların aralarında reklamlar çıkıyor. Youtube’un da reklam işini abarttığını söyleyebiliriz. Bir videoda bazen 10 adet reklam izletebiliyor.

Can sıkıcı reklamlar, makul seviyede rahatsız etmeyen reklamların işini de zorlaştırdı. Reklam engelleyici kullananlar, doğal olarak rahatsız etmeyen sitelerin reklamlarını da engelliyor. Böylece iyi niyetli sitelerde bundan etkileniyor.

YouTube Reklamlarını Engelleme

Bizde bu can sıkıcı reklamlardan kurtulmak için İnternet tarayıcıları için yapılmış reklam engelleme eklentilerini kullanacağız. Eklenti Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Yandex, Opera ve Microosft Edge gibi en çok kullanılan İnternet tarayıcılarında YouTube reklamlarını mükemmel şekilde engelliyor. Aşağıdaki Eklentilerden birini tarayıcınıza yada cihazınıza kurarak YouTube reklamlarından kurtulabilirsiniz.

Reklam engelleme eklentileri:

Adguard AdBlocker
getAdBlock
Adblock Plus

Web sitemizi izin verilenler listesine eklemeyi unutmayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin