YouTube

Youtube izleme Geçmişini Kapatma, Youtube Önerilerini Kapatmak, YouTube’da Önerilen Video ve Kanalları Kaldırma. Youtube’da izlediğiniz videoların türlerine göre benzer video ve kanallar sunar. Bazen bu durum can sıkıcı olabiliyor istemediğiniz bir an sayfa oluşmasına neden olabiliyor. Bu durumda anlatacağımız yöntemlerle izleme geçmişini kapatarak/temizleyerek çözüm sağlayabileceksiniz.

Youtube izleme geçmişini kapatma

  1. Youtube’a giriş yaptıktan sonra sol panelde Geçmiş seçeneğine tıklayın.
  2. Önce “TÜM İZLEME GEÇMİŞİNİ TEMİZLE” Tıklayın.
  3. Ardından “İZLEME GEÇMİŞİNİ DURAKLAT” seçeneğine tıklayın.

Youtube izleme Geçmişini Kapatma

Böylece Youtube artık geçmişinizi kaydetmeyecektir.

> Son olarak İnternet geçmişinizi, yani Tarayıcı geçmişinizi, çerezleri temizleyin. Böylece temiz bir ana sayfanız olacaktır. Birden fazla tarayıcı kullanıyor olabilirsiniz. Bu durumda teker teker tarayıcı geçmişlerini silmek zor olacaktır. Bunun için CCleaner tarzı bir temizlik programından yararlanabilirsiniz.

Youtube Abone olduğunuz videoları görüntüleyin

Youtube‘da Abone olduğunuz kanallara ait akışları ve videoları görüntülemek ve kolayca takip etmek için. Sol panelde bulunan “Abonelikler” seçeneğine gitmeniz yeterlidir. Böylece Abone olduğunuz kanallara ait videoları göreceksiniz.

youtube önerilen video ayarları, youtube video sonu önerileri kaldırma, youtube önerilen videoları açma, youtube video sonu önerilen videoları kapatma, youtube video sonu önerilenler kaldırma, youtube video sonunda çıkan, youtube videolarının sonunda çıkan, youtube önerileri sıfırlama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin