Web Site Reklamlarını Engelleme

Web Site Reklamlarını Engelleme, Web Site Reklamları Nasıl Engellenir? İnternet tarayıcısı reklam engelleme, Reklamsız ve hızlı bir web deneyimi.

İnternet Reklamları

Günümüzde İnternet’in önemi gittikçe artmaktadır. İnternet artık Elektrik ve Su gibi ihtiyaç hale geldi. Bunu ticarete döken kesimler İnternet reklamlarını ortaya çıkardı. Ancak kimi zaman bu reklamlar çok can sıkıcı hale gelebiliyor. Tıklar tıklamaz açılan pencereler, sizi izlemeye zorlayan reklamlar.

Can sıkıcı reklamlar, makul seviyede rahatsız etmeyen reklamların işini de zorlaştırdı. Reklam engelleyici kullananlar, doğal olarak rahatsız etmeyen sitelerin reklamlarını da engelliyor. Böylece iyi niyetli sitelerde bundan etkileniyor.

Web Site Reklamlarını Engelleme

Bizde bu can sıkıcı reklamlardan kurtulmak için İnternet tarayıcıları için yapılmış reklam engelleme eklentilerini kullanacağız. Eklenti Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Yandex, Opera ve Microosft Edge gibi en çok kullanılan İnternet tarayıcılarında mükemmel şekilde çalışıyor. Aşağıdaki Eklentilerden birini tarayıcınıza yada cihazınıza kurarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Reklam engelleme eklentileri:

Adguard AdBlocker
getAdBlock
Adblock Plus

Web sitemizi izin verilenler listesine eklemeyi unutmayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin