Samsung Galaxy Core Prime

Turkcell ve Vodafone Bedava internet Paketleri nasıl kazanılır?

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Bip Messenger ile her gün mesaj göndererek 1 GB bedava internet kazanma imkanları da sunulmaktadır. bip Messenger uygulaması 2017 senesinde büyük bir hızla geniş kitlelere sahip olmaya devam etmektedir.

Turkcell en mükemmel uygulamaları arasında yer alan bip Messenger uygulamalarında toplumumuz 5 gün boyunca arkadaşlarına 10 mesaj göndererek 1 GB internet kazanabilmektedir.

Bunun için ise mobil cihazlara hemen Google play ya da App store üzerinden bip Messenger uygulaması indirmek gerekmektedir. Aynı zamanda sadece en az 10 tane mesaj arkadaşlara ve çevreye gönderilmesi halinde 1 GB bedava İnternet’e sahip olunabilmektedir.

İncelemek için gidin; Turkcell Bedava internet

Vodofone Bedava internet Paketleri

Vodofone ramazan ayına özel internet kampanyaları ile müşterilerine fırsatlar sunmaya ve çabuk biten İnternetlere çareler sunmaya devam etmektedir. Bu kampanya ücretsiz olmasa da indirimli olmasından dolayı herkes faydalanabilmektedir. Sadece TL gibi bir fiyata internete sahip olmak artık mümkündür.

Tarifelere ek olarak 1 GB internet alabilmek için 2GB1TL yazarak 7000’ e SMS gönderme işlemlerinden sonra mega 2 ve 3 GB diğer faturalı veya faturasız kullanıcılar 1tl1gb yazarak tekrar 7000’e mesaj atarak 1 TL 1 GB bedava internet alabilmektedir. Otomatik yenileme bulunmamaktadır. O nedenle her ay bu sms gönderimini yapmak gerekmektedir.

Aynı zamanda ramazan aylarına özel 18.00 ve 06.00 saatleri arasında geçerli olan 1 GB net 1TL kampanyasından da faydalanmak için vodofone yanımda uygulamasının özel teklifler bölümünün incelenmesi gerekmektedir. Sonuç olarak ise toplamda 4 GB internet sadece 3 TL gibi bir fiyatlarda sahip olunmaktadır.

Paketleri İnceleyin; Vodafone Bedava internet

Turkcell ve Vodafone Bedava internet Paketleri nasıl kazanılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin