vodafone-turkcell-turk-telekom

Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti Öğrenme, Türkcell Telsiz Kullanım Ücreti Öğrenme, Türk Telekom Telsiz Kullanım Ücreti Öğrenme, Telsiz Kullanım borcu eğrenme

Telsiz Kullanım Borcu Öğrenme

Her GSM abonesinin devlete ödemekle yükümlü olduğu Telsiz Kullanım Ücreti, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince sistemde yer alan her abonenin devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücrettir. Operatörler bu ücreti devlete toplu olarak öder ve abonelerinden aylık taksitler halinde tahsil ederler.

Vodafone Telsiz Kullanım Borcu Öğrenme:

  1. Telefondan *7000# tuşlanıp Ara tuşuna basılır.
  2. 4 seçenekli menünün 1.seçeneği olan Hat İşlemlerim seçilerek giriş yapılır.
  3. 4 seçenekli yeni menünün 4.seçeneği olan Telsiz Kullanım Ücreti seçilerek giriş yapılır.
  4. Birikmiş telsiz vergisi borcu ekranda belirir.

 

Turkcell Telsiz Kullanım Borcu Öğrenme:

Önce *100# yazıp ardından arama tuşuna basın. Ekrana gelen menüde Cevapla seçtikten sonra açılan kısa mesaj ekranına 4 yazıp göndererek güncel Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Telsiz Kullanım Borcu Öğrenme:

Bireysel faturasız hat sahibi müşterilerimiz, tahsil edilememiş Telsiz Kullanım Vergi borcu tutarlarını; “Telsiz” yazıp 5555’e SMS göndererek, hatlarından *122# ‘yi tuşlayarak, avea.com.tr Online İşlemler/Kalan Bakiye ekranı aracılığıyla, Avea Müşteri Hizmetlerinden ya da bayilerden öğrenebilirler.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin