İnsanların telefonlarında rehberlerine kaydı olmayan kişilerin numarasından gelen aramaların yani kime ait olduğunu da bulmak için kullanabileceğiniz çok farklı yöntemler de bulunmaktadır. Telefona bağımlı olan kişilerin ise her geçen gün yaygınlaşarak çoğalan bir günde yani telefon numarasını bilmediğimiz kişilerden de gelen çağrılara dönüş yapmak istemiyorsanız yani bunun için Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma yöntemiyle bu bireyin kime ait olduğunu bulabilirsiniz.  Ancak bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Android telefonlar için Get Picture uygulamasını indirip kurduktan sonra ya da web üzerinden bu uygulamanın özelliklerini de kullanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Bulma Yöntemi

İnternet sitesinden devam edecekseniz web sitesini açtıktan sonra ekrana gelen kırmızı renkli ekranda yer edinen numara kısmına fotoğrafını görmek isteyen kişinin numarasını sisteme yazıp tıklamak gereklidir. Bu butona bastıktan sonrasında ekrana gelen uyarıda yani denetleme yaptığınız telefon numarasına ilişkin olan fotoğraf görüntülenecektir. Yani Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma yöntemiyle ve fotoğraf yardımıyla sizi arayan numaranın kime ait olduğu veya bazı ipuçları da edinebilirsiniz.

Tanımadığınız numaranın kim olduğunu hepimiz merak etmeyiz. Ancak sizi aradığında ise ya görmemişsinizdir ya da açmak istemiyorsunuzdur. Ancak sizi arayan numaranın fotoğrafını sadece %90 ihtimal veren iki farklı yöntemden bahsedeceğim.

Uygulama ve İnternet Üzerinden Bulma Yönteminin Farkı

İki yöntem bulunmaktadır. Birinci yöntemde ise http://gp.Teknoltan.Com adresine girilmesi gereklidir. Bu yöntemin basit bir kullanımı vardır. Ayrıca bu yönteminde yani Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma sisteminin Android versiyonu da vardır. Ancak biz o yöntemi tercih etmiyoruz.

Son zamanlarda ise telefon numaralarını kopyalayan ve dağıtan uygulamalar olduğundan dolayı her uygulamalar kullanılmamaktadır. Get Picture uygulaması ile numaradan fotoğraf bulmayı çok kolay ve hızlı bir şekilde bulmaya yardımcı olmaktadır. Get Picture uygulamasıyla Android aygıtlarınızda telefon numarasını yazarak arayan kişinin yani şahsın resmini bulabilirsiniz.

Görüşmek istemediğimiz bireyler tarafından arandığımızda oldukça işe yarayan bu yöntemle de çözmek mümkün olmaktadır. Get Picture uygulaması, önceden bahsettiğimiz yöntemlerle yani te bir adımda çözmemizi sağlamaktadır. Ancak Uygulamayı başlattıktan sonrasında Number yazan bölüme tıklayarak telefon numaramızı tuşladıktan sonrasında, bu telefon numarasının kime ait olduğunu fotoğraf biçiminde karşımıza çıkarmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin