Modem

Smartnet PRO-W Modem Varsayılan Kullanıcı Adı ve Şifresi

Smartnet PRO-W Modem Modeminizin Web Arayüzüne bir web tarayıcı satırına 192.168.1.1 yada 192.168.2.1 yazarak (Modeminizin ip Adresi ne ise o) giriş yaptıktan sonra eğer önceden şifreyi değiştirmediyseniz vasrayılan şifre aşağıdaki gibi olacaktır.

Kullanıcı Adı : admin
Şifre : 1234

Web tarayıcınızı (Örneğin internet Explorer) çalıştırınız. Adres satırına 192.168.1.1 yazıp Enter tuşuna basınız.
smartnet-pro-w-modem-web-arayuz-giris
Web ara yüzüne girmek için kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bu ekrandaki sizden istenen şifre ve kullanıcı adı sadece modemin ara yüzüne ulaşmak için gereken bilgilerdir.
smartnet-pro-w-modem-web-arayuz-giris

Kullanıcı Adı bölümüne: admin
Şifre:Bölümüne ise:1234 yazıp “Tamam” tuşuna basarak Web ara yüzüne ulaşabilirsiniz.

Web Ara yüzüne ulaştıktan sonra menüdeki Ara yüz Kurulumu yazısına tıklayınız ve gelen penceredeki kullanıcı adı bölümünün karşısında yazan kullanı[email protected] ifadesini siliniz ve siz kendi kullanıcı adınızı giriniz.  Şifre bölümünüze de Adsl satış noktasından almış olduğunuz şifrenizi giriniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan “Kaydet” butonuna tıklayınız. Bu işlemden sonra 2–3 dakika içerisinde internete bağlanabilirsiniz.

smartnet-pro-w-modem-web-arayuz-giris

Smartnet PRO-W modeminizin Kablosuz Ağınıza Şifre koymak

Modeminizin Web ara yüzüne giriniz ve Arayüz Kurulumu bölümünden “Kablosuz” yazısına tıklayınız. Aşağıdaki ekran da bulunan “Kablosuz Ağ Adı” yazan yerin karşısındaki ismi isterseniz kendi belirlediğiniz bir isim ile değiştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin