vodafone-turkcell-turk-telekom

Turkcell, Vodafone, Turk Telekom Mobil Operatörlerin Ramazan Kampanyaları, 2017 Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası, Bu yılki Ramazan Kampanyaları.

Operatörlerin Ramazan Kampanyaları

Her ramazan ayı ile beraber Mobil Operatörlerin Ramazan Kampanyaları da süreklilik kazandı. Artık her yıl Mobil Operatörlerden Ramazan ve Sahur için Kampanya ve paketleri görmek mümkün. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ücretsiz ramazan paketlerini sizler için bir araya getirdik.

Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası

 • Mobil Operatörlerin Ramazan Kampanyaları; Kampanyadan bireysel ve kurumsal aktif ses hatları faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında BiP üzerinden mesaj atılan kişi sayısına göre, abonelere belirli baremlerde ücretsiz faydalar hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak faydalar ve bu faydaların kazanılması için mesaj atılması gereken kişi sayısına ilişkin baremler aşağıda listelenmiştir;

Sahur 2 GB: Bip üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan abonelere ramazan boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 2 GB internet;
Ramazan Haftasonu 1 GB: BiP üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında yer alan haftasonlarında geçerli 1 GB internet;
Ramazan Haftalık 1 GB: BiP üzerinden 15 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre
zarfında geçerli 1 GB internet faydası ;
Ramazan Haftalık 2 GB: BiP üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet;
Ramazan Aylık 2 GB: BiP üzerinden 25 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet;
Ramazan Aylık 10 GB/Aylık 3 GB: BiP üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 10 GB internet faydası hediye edilecektir. Ramazan Aylık 10 GB faydası 200.000 kişi ile sınırlıdır.
200.000 kişi sonrasında; BiP üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 3 GB internet faydası hediye edilecektir.

Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası Koşulları:

 • BiP üzerinden yayın özelliği kullanılarak atılacak mesajlar kampanya kapsamında sayılmayacaktır.
 • BiP üzerinden grup kurarak atılan mesajlar her grup başına 1 adet olarak sayılacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili bareme ulaşıldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanacaktır.
 • Üst baremlere ulaştıkça,baremlerde belirlenmiş diğer hediyeler de kazanılabilecektir.
 • Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendireme periyodu geçerlidir.
 • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
 • Paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen her bir hediye bir defa kazanılabilir.
 • Paketler kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Detaylı bilgi için: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-ramazan-kampanyasi

Vodafone Ramazan Kampanyası

Mobil Operatörlerin Ramazan Kampanyaları; Vodafone‘lular için Ramazan ayına Özel yükle Harca Kazan Kampanyası başladı. Faturasız hatlılar, TL yüklediklerinde her yöne 2000 dakika veya 3 GB bedava İnternet, TL harcamalarına ise her yöne 500 dakika konuşma hakkı veya 1 GB bedava İnternet kazanıyor.

Ayrıca TL yükleme işlemini Vodafone yanımda uygulamasından yapanlar ise 3GB ve 25TL hediye kazanma fırsatı kazanıyor! Kampanyaya katılmak için hemen BEREKET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderen müşteriler veya Vodafone Yanımda uygulamasından BANANEVAR sekmesine giriş yapan müşteriler bu kampanyaya hemen katılabilirler.

Bunun yanında kampanya süresince rahatça internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketlerisizleri bekliyor !

 • Ramazan ayında akşam 6 dan sabah 6 ya kadar kullanacağın 1 GB internet paketi size özel sürpriz fiyatlarla! İndirimli internet paketi için hemen sende INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönder.
 • Yükleme tercihinizi Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından yapın 1 GB hediye bedava internet kazanın!

Detaylı bilgi için: http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/ramazan-kampanyasi.php

Türk Telekom Sahur Kampanyası

Turk Telekom Mobil Operatörlerin Ramazan Kampanyaları; Bu Sahur Türk Telekom‘lular Doyasıya Konuşup, İnternete Girebilecekler! Sahur dönemi boyunca 10GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarla 1000 dakika hediye!

Kampanyaya katılmak için: SAHUR yazıp 5555 ‘e gönderin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sahur dönemi boyunca (06 Haziran-04 Temmuz 2016) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilmektedir.
 • Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 04.07.2016 saat 01:30’dur.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir.
 • Faturasız hat kullanan müşteriler kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye dakika ve internet haklarını kullanmaya devam edebilirler. Tekrar kaydolmaları durumunda hediyeler yeniden tanımlanmaz.
 • Sahur kampanyasına katılan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakika ve veri kullanım hakları sadece yurt içi şebeke içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki ücretsiz internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderilir.
 • Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.

Detaylı bilgi için: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/sahur-kampanyasi.aspx

turkcell sahur paketi, turkcell sahur paketi 2017, turkcell ramazan, turkcell sahur kampanyası 2017, turkcell ramazan kampanyası 2017, vodafone ramazan kampanyası 2017, turkcell ramazan hediyesi 2017, vodafone sahur paketi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin