LG G4c Android 6.0 Marshmallow Yükleme - H525N, H525NTR

LG G4c Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi, LG G4c Android 6.0 Marshmallow Yazılım/Firmware Yükleme Rehberi, LG G4 H525N, H525NTR Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi

LG G4c için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi henüz verilmedi. LG G4c Android One dışında Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alan ilk telefon olmuştu. Bizde Telefonuna henüz güncelleme ulaşmayan veya Android 6.0 Marshmallow’ı elle yüklemek isteyenler için bir kurulum rehberi hazırlardık.

LG G4c Android 6.0 Marshmallow

Bu rehberle, isterseniz Android 5.0 yüklü telefonunuzu, Android 6.0 Marshmallow’a yükseltebileceğiniz gibi, Android 6.0 dan Android 5.0 Lollipop’a düşürebilirsiniz de.

UYARI: Bu işleme başlamadan önce telefonunuzdaki bilgileri yedeklemeyi (Rehber, Uygulamalar, Dahili Depolama) unutmayın. Bu işlemleri uygularken Şarjınız %50 üzerinde olsun. Yükleme esnasında Telefon bir zeminde olsun. Bu işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu üstlenmiş olursunuz.

LG G4c Marshmallow Yükleme Dosyaları

H525TR20c_00_1215.kdz Android 6.0 > indir
H525n20e_00_0225.kdz Android 6.0 > indir
LG Mobile Driver > İndir
LGUP_Install_Ver_1_14_3.zip > İndir | Alternatif Link
LGUP G4c DLL Setup.exe > İndir | Alternatif Link

LG G4c Android 6.0 Marshmallow Yükleme

 1. LG G4c Android 6.0 KDZ Dosyasını Bilgisayarınıza indirin. LG Mobile Driver, LGUP_Install_Ver_1_14_3.msi ve LGUP G4c DLL Setup.exe dosyalarını bilgisayarınıza kurun.
 2. LG G4c Telefonunuzu Güç tuşuna basarak tamamen kapatın. USB Kablosunu bilgisayarınıza takın.
 3. Telefonunuzun Ses Yükseltme tuşunu basılı tutarak USB ye bağlayın. Ekranda Download Mode belirecektir. Bu şekilde bir zemine bırakın.
 4. Yüklediğiniz LGUP Programının Masa üstündeki LGUP kısayolunu açın.
 5. LGUP Telefonunuzu gördükten sonra Process kısmındaki “UPGRADE” seçeneğini işaretleyin.
 6. Sağ aşağıda File path altındaki  butonuna(çarpı butonunun solundaki) tıklayın.
 7. Açılan Pencerede yükleyeceğiniz kdz dosyasını seçin.
 8. Mevcut yazılımınıza yükseltme yapacaksanız. Sıfırlama yapmayacaksanız bilgilerinizin uygulamalarınızın silinmesini istemiyorsanız “UPGRADE” seçili halde Start butonuna tıklayarak yüklemeyi başlatın.
 9. Eğer Telefona sıfır bir yazılım yükleyecekseniz veya sürüm düşürme yapacaksanız, “REFURBISH” seçeneğini seçin ve Start tuşuna basarak yüklemeyi başlatın.

UYARI: Telefonunuzun yazılımını yükseltecekseniz Sadece “UPGRADE” Seçeneğini seçin. Yok eğer Telefonda sürüm düşürme yapacaksanız veya sıfırlayarak yazılım yükleyecekseniz. “UPGRADE” ile kdz seçtikten sonra “REFURBISH” Seçmelisiniz. (REFURBISH olmadan sürüm düşmez)

LG G4c Android 6.0 Marshmallow Kurulum Rehberi - H525N, H525NTR

 • Yükleme bitince telefon kendiliğinden açılır. Telefonu USB’den çıkarıp kullanabilirsiniz.

42 YORUMLAR

 1. hocam ben h525n atsam onda tükçe varmı acaba ben bide burdan lg g4c ciye 6.0 yaptıma 5.0 donmuyor hocam acıll cozum verin lutfen hocam h525n atsam imei filan gidermi bide acill

 2. merhabalar
  lg g4 h815 kullanıyorm. telefon açılmıyor. acılnca hemen kapanıyor.
  format atmak istiyorum ama
  dll setup exe indirilmiyor
  android 6.0 icin
  mail atmanız mümkünmü
  [email protected]
  teşk. şimdiden

 3. merhaba hocam ben lg g4c telefonumu sürüm düşürmek istiyorum hocam h525n ler olmuyo hocam 10 sürümleri filan hocam benim için h525tr v10d sürümünü bulurmusunuz lutfen teşekürler

 4. Hocam benim telefon bilgilelerine girince h525tr gözüküyor şimdi indirip sürüm düşürmeye çalışcam ama bi sorum var bootloader kilidini nasıl açıcaz onunla ilgili konunuz var mı yoksa yardımcı olur musunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin