Kullanım Koşulları | Terms of use

idealkaynak.net - Logo

İdealKaynak.Net – Kullanım Koşulları ve Kullanıcı Sözleşmesi

Merhaba Bay veya Bayan Ziyaretçi:

idealkaynak.net Web sitesine elle veya bir arama motoru vasıtasıyla veya her nereden girmiş olursanız olun; giriş yaptığınız an itibariyle Aşağıdaki Hükümleri kabul etmiş olursunuz. Şart ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmaya devam etmemeli ve hemen ayrılmalısınız.

Lütfen Aşağıdaki hükümleri iyice okuyunuz..

1.) idealkaynak.net sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içeriklerin kullanılması veya direktiflere uyulması sizlere bağlıdır. Bu yüzden sorumluluk size aittir. Ayrıca oluşabilecek her türlü sorunlardan idealkaynak.net sorumlu tutulamaz.

2.) idealkaynak.net sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içerikler bilgi amaçlı olup idealkaynak.net ‘in bu bilgilerin doğruluğunu veya zararlarını teyit etme yükümlülüğü yoktur ve bunlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.) idealkaynak.net ‘te başka sitelere yönlendirilen bazı linkler mevcut olabilir. Bu linklerin ulaştığı sitelerin içeriğinden, idealkaynak.net kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4.) idealkaynak.net, hizmet sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için bazı çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanımınız hakkındaki bilgiler, iş ortakları ve 3. parti kuruşlarla paylaşılır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

5.) idealkaynak.net, Tüm içeriklerinde, önceden bildirmeksizin, istediği değişikliği yapabilir. idealkaynak.net,  dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

6.) idealkaynak.net, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

7.) idealkaynak.net sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve idealkaynak.net servislerinin kullanılması halinde idealkaynak.net sorumluluk kabul etmemektedir.

8.) idealkaynak.net, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda idealkaynak.net servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda idealkaynak.net servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

9.) idealkaynak.net, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca idealkaynak.net hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, idealkaynak.net hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma, üyelik iptal etme ve Kullanıcı engelleme hakkına sahiptir.

10.) idealkaynak.net üzerinde reklam verenler veya 3.parti kuruluşlar, çeşitli şekillerde site kullanımınız hakkında bilgi toplayabilirler. Bu bilgilerin toplanmasından ve kullanılmasından idealkaynak.net sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz