Mspy Ne İşe Yarıyor?

Casus yazılım ve telefon takip programları araştırmasında uzun zamandır ilk sırada yer alan mSpy, arkasındaki müşteri kitlesi ile kendini sürekli geliştirmekte ve yeni özellikler kazandırmaktadır. Rakipleri ile arasındaki mesafeyi günden güne arttıran uygulamanın içerisinde harika özelliklerinden bahsedeceğiz.

Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulamalarını Takip Edin!

Casus yazılım sektöründe ilk sırada yer alan Mspy uygulaması ile, anlık mesajlaşma ve paylaşım uygulamalarını sorunsuz olarak takip etmeniz söz konusudur. WhatsApp, İnstagram, Tinder, İmessage, Skype, Facebook, Line, Snapchat, Messenger ve Telegram gibi pek çok uygulama içerisinde yer alan sohbet detayları casus yazılım Mspy ile kayıt altına alınmakta ve sizlere portal yardımıyla aktarılmaktadır. Bu uygulamanın ayrıca en büyük avantajı ise, yukarıda saydığımız sosyal medya paylaşım uygulamalarında, paylaşım yapılan video ve fotoğraflara da erişim yapabiliyor olması. Bununla beraber hiçbir şeyin uygulamadan kaçamayacağını da görmüş oluyoruz.

Mspy’ın Popüler Özellikleri

Mspy’ın ne gibi özellikleri olduğunu ve satın alma durumunda sizlere hangi özellikleri merak ettiğinizi hisseder gibiyiz. Şimdi sizlere Mspy uygulamasını diğer telefon takip programlarından ayıran en kaliteli özelliklerini aktaracağız.

Anlık Arama Takibi

Telefon takip uygulaması Mspy, hedef telefonun yaptığı veya hedef telefona gelen aramaları saniyesi saniyesine sizlere aktarmaktadır. Arama kaydının gerçekleştiği gün ve saat bilgisi, konuşulan dakika, aranılan kişinin kişi bilgileri gibi tüm detaylar sizlere anlık olarak aktarılmaktadır.

İnternet Geçmişi Takibi

Artık teknolojinin gelişmesiyle beraber internet ortamlarında çok riskli faktörler bulunabiliyor. Bunun önüne geçen Mspy, sizlere harika bir takip imkanı veriyor. Bu özellik ile beraber hedef telefonun internet içerisindeki yaptığı aramaları, çerezleri ve girilen sayfaları görmeniz söz konusudur.

Kısa Mesaj Takibi Özelliği

Casus yazılım Mspy uygulamasının müşteriler tarafından belki de en çok kullanılan özelliği ise, anlık mesajlaşma takibi yapabilmesidir. Hedef telefonun gönderdiği ve aldığı SMS’leri kayıt altına almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En çok da çocukların ve çalışan bireylerin kimlerle konuştuğunu görebilmek adına geliştirilen uygulama ile, mesajlaşma saati, mesajlaşma süresi ve diğer tüm detaylar, hedef telefondan silinse bile sizlere aktarılmaktadır.

E-Mail ve Kişi Rehberi Takibi

E-posta takibini yapabilmek ve zararlı mesajların önüne geçmek artık çok daha kolay. Mspy’ın sahip olduğu bu özellik ile beraber Mail kontrolü yapabileceksiniz. Üstelik mailler silinse bile, sizlere çok önceden detayları sunulacak bile. Ayrıca kişi rehberi takibi özelliği de bulunmaktadır. Yani hedef telefonun rehberinde yer alan kişiler sizlere raporlar halinde sunuluyor.

GPS Konum Takibi Özelliği

Konum takibi özelliği ile artık hedef telefon sahibinin hangi konumlar bulunduğunu görmeniz söz konusu olacaktır. Kişinin bulunduğu konumlar, gittiği mekanlar koordinat bilgilerine kadar sunuluyor. Özellikle ebeveynler, çocuklarını bu uygulama ile nerelerde olduğunu görmesi söz konusudur.

Anahtar Kelime Takibi

Anahtar kelime takibi özelliği ile program üzerinde en çok merak ettiğiniz anahtar kelimeleri yazabilirsiniz. Böylece o telefonda, yazdığınız anahtar kelimelerden bir tanesi geçtiği zaman sizlere uyarı gelecektir. Örneğin “Buluşalım” anahtar kelimesini sisteme girdiniz. Daha sonra telefona bu anahtar kelimesi uyarı gider. Eğer “Buluşalım” kelimesi geçerse, sizlere bilgilendirme mesajı gelir.

Fotoğraf ve Video Takibi

Mspy uygulaması hedef telefona içerisinde tüm videolara, müziklere ve fotoğraflara ulaşabiliyor. Telefon sahibinin çektiği fotoğrafları veya videoları saati saatine panel yardımıyla görmeniz söz konusu olacaktır.

Arama, Web Sitesi ve Uygulama Engellemesi

Casus yazılım lideri Mspy ile sizlerin istemediği ve telefon sahibinin aramayı almaması için arama engeli koyabilirsiniz. Böylece istenmeyen aramalar hedef telefon kullanıcısına ulaşamaz. Bununla beraber kişinin girmesini istemediğiniz uygulamalara ve web sitelerine de engel koyabilmeniz söz konusudur.

Klavye Okuma Özelliği

Mspy uygulaması ile hedef telefon kullanıcısının yazdığı tüm harfleri anlık olarak sistem üzerinden görebilirsiniz. Yani böylece cep telefondaki şifreleri, giriş veya bağlantı bilgilerini öğrenmeniz söz konusu olacaktır.

Coğrafi Çevreleme Özelliği

Coğrafi çevreleme özelliği ile konum bilgisi görmeniz söz konusudur. Yani örneğin çocuğunuzun telefonuna bu uygulamayı yüklediniz. Konum olarak okulunu işaretlediniz. Çocuğunuz okulundan herhangi bir başka yere çıkarsa eğer, size direkt olarak bildirim gelir.

Günün Her Saatinde 7-24 Canlı Destek

Dünyanın en çok tercih edilen Mspy uygulamasının sahip olduğu özelliklerine ek olarak günün her saatinde aktif canlı destek özelliğinin de olduğunu söylemek isteriz. Yani bu özelliği ile de milyonların gönlünde taht kurmuştur. Canlı destek bölümüm üzerinden müşterilerinin sorularına kesintisiz olarak cevap veren uygulama ek olarak mail ve Skype üzerinden de sizlerin sorularına cevap veriyor. Dileyen müşteriler ekstra ücret ödemesi vererek telefon desteği ya da Mspy uygulaması olan mAssistance hizmetini satın alabilir.

Hızlı Bir Şekilde Kurun ve Gizli Takip Yapın

Mspy uygulamasının en büyük özelliği gizliliktir. Yani hedef telefon sahibi takip edildiğini bu uygulama ile hiçbir şekilde anlayamaz diyebiliriz. İnternetin olduğu her anda takip yapabildiğiniz için, sadece bir internet bağlantısı yeterli olacaktır. Uygulamayı almak ve satın alma sayfası için ilk olarak buraya tıklamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Satın alma işleminin tamamlanmasıyla beraber mail adresinize gelecek yönergeleri takip etmeniz ve 20 dakikalık bir kurulum aşamasından geçmeniz gerekmektedir. Mspy sadece 1 kez kurulduktan sonra hedef telefonda yapılan tüm işlemler, sizlere detaylı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Mspy Diğer Özellikleri Nelerdir?

Casus yazılım sektöründeki birinciliğini kaptırmayan Mspy, sizlere çok daha farklı avantajları da sunmaktadır diyebiliriz. Elbette tüm özellikleri yukarıdakiler ile sınırlı kalmıyor ve başka birçok özellik sunuyor.

 • Yapılan Skype konuşmaları,
 • Çekilen tüm fotoğraflar ve videolar,
 • Rehberde bulunan kişi detayları,
 • WhatsApp mesajları geçmişi, gönderilen ve alınan videolar,
 • Bağlanılan kablosuz ağlar,
 • Tinder uygulamasında yapılan aramalar,
 • Kişi listesi ve adres defteri,
 • Google Hangout hareketleri,
 • Saat ve tarih detaylarıyla beraber Facebook hareketleri,
 • Gelen ve giden mailler,
 • Snapchat üzerinde yapılan işlemler,
 • İstenmeyen cep telefon numaralarını engelleme,
 • Keylogger yazılımı aracılığı ile yazılan her türlü kelimeyi görebilme,
 • iMessage üzerinden alınan ve gönderilen içeriklerin listesine ulaşmanız söz konusudur.

Mspy Hakkında Tüm Merak Edilenler

Kurulmuş olduğu cep telefonlarda veya tabletlerde sorunsuz olarak çalışan uygulama, telefon üzerinde yapılan tüm işlemleri uygulama sahibine dakikası dakikasına aktarmaktadır. Mspy uygulaması sahibi böylece oturduğu yerden istedikleri telefonu veya tableti kontrol altına alabilir. Mspy uygulamasını kullanabilmek ve kurmak için buraya tıklamanız gerekmektedir. Kısa bir kurulum aşamasının ardından, anlık olarak telefon takibi işlemi yapılabilmektedir. Yalnızca 1 seferlik kurulum ile beraber tamamen uzaktan kontrol edilen uygulama Mspy, sahiplerine özel yönetim paneli ile kullanım konusunda avantaj sağlamaktadır.

Mspy’ı Herkes Kurabilir Mi?

Mspy uygulamasını çok rahat bir şekilde herkes kurabilmektedir. Fakat olası durumlarda eğer başaramazsanız, canlı destek üzerinden aktif olarak ücretiyle beraber teknik destek almanız söz konusudur. Ufak yapılacak ayarlar ile beraber maksimum 20 dakika içerisinde uygulamayı kurabileceğinizi düşünüyoruz.

Mspy Kullanıcılarının Gizliliği Nasıl Korunuyor?

Mspy uygulamasının en çok tercih edilen yazılım olmasındaki amaç, sizlerin bilgilerini üçüncü kişiler ile paylaşmamasıdır. Doğal olarak şifreler, mesajlar ve diğer bağlantılar hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz. Zaten sizler emin olmak için kayıt altına aldıktan sonra dilerseniz silebilirsiniz. Ama internet üzerinden yaptığımız araştırmalara göre, bu konuda daha önce herhangi bir şikayet olmadığını görüyoruz.

Neden Mspy?

Mspy uygulamasının tercih edilmesindeki diğer önemli bir faktör ise müşteri desteğidir. Günün her saatinde müşteri sorularına cevap verilmektedir. Ayrıca sizlere eğer uygulamayı beğenmezseniz, 10 gün içerisinde para iadesi imkanı sunmaktadır. Mspy uygulamasını satın alırken mutlaka sizlere önerdiğimiz link üzerinden giriş yapmanızı istiyoruz. Çünkü asıl şirketin resmi web sitesi orasıdır ve o siteyle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Mspy uygulamasını neden satın almalıyım sorusuna vereceğimiz diğer bir cevap ise, tamamen gizliliği ön planda tutmasıdır. Yani uygulamayı kullanan kişi hiçbir şekilde takip edildiğini anlayamaz ve gizli takip özelliği devreye girer. Karşıdaki kişi anlamadığı ve uygulama bu bilgileri kimseyle paylaşmadığı için, bu takip işleminin tek patronu siz olacaksınız…

Mspy’ı Deneyebilir Miyim?

Mspy uygulaması ayrıca sizlere 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı da vermektedir. Yani eğer uygulamayı direkt olarak almak istemezseniz, 7 günlük deneme sürümü imkanından faydalanabilirsiniz. Böylece uygulama hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilir ve sizlerin işinize yararsa satın alabilirsiniz.

Mspy deneme sürümünü aktif etmek için tek yapılması gereken firma tarafından sizlerden talep edilen e-posta, fatura bilgileri ve ödeme metodunu doğru ve eksiksiz bilgiler ile girmektir. Bunun devamında form doldurma sürecini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra 7 günlük deneme süreci aktif edilmektedir. Deneme sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan kullanıcılar, genel olarak gözlemlerimize göre uygulamayı beğenmekte ve kullanmaya devam etmektedir.

Makale yazımında yararlandığımız güvenilir kaynakları aşağıda açık link olarak sizlerle paylaşıyorum. Dilerseniz aşağıda yer alan siteleri inceleyebilir ve kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Kaynaklar:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin