Google, bilindiği üzere geçmiş dönemler içerisinde YouTube Premium’u bizlere duyurdu. Reklamsız, videoları indirme, arka planda çalma gibi seçenekleri içerisinde barındıran YouTube Premium aylık 11.99$ gibi son derece yüksek bir fiyattan kullanıma açıldı. Durum böyle olunca da kullanıcılar YouTube videolarını indirmek için alternatif uygulamalar, iPhone Youtube video indirme tarzında aramalar yapmaya başladı. App Store’da YouTube’dan video indirme konusunda sizlere yardımcı olan uygulamalar olmasıyla beraber, bunlar sürekli olarak kaldırılıyor ve sizlerin erişim imkanı kalkıyor. Peki, iPhone Youtube video indirme işlemi nasıl yapılır ve iPhone cihazlarda bu işlemi yapabilmek için ne gerekiyor. Tüm bunlara detaylı olarak yanıtlar vereceğiz.

İphone/İpad Youtube Videolarını Ücretsiz İndirme

App Store’da verimlilik kategorisi içerisinde yer alan, bizlere birçok imkanı veren, editörün seçimi adlı alanda yer alan, dosya yöneticisi ve medya oynatıcı olarak geçmekte olan inanılmaz program Documents by Readdle adlı uygulamayı sizler Youtube üzerinedn video indirmek için sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere çok basit adımlar ile Youtube içerisinde yer almakta olan videoları film rulonuza nasıl kaydedeceğinizi detaylı olarak aktaracağız.

İPhone Telefona Youtube’den Video İndirme

-YouTube uygulaması içerisinde istediğimiz videoyu açmanız ile beraber Paylaş’a ve devamında bağlantıyı kopyala diyoruz.

-Documents by Readdle uygulaması içerisine giriyoruz. Browser simgesine(sağ altta yer almaktadır) dokunup tarayıcıya giriyor ve googlede youtube video indir tarzında arama yapıyoruz. Karşımıza dönüştürücü olan pek çok site geliyor. Bu sitelerden bir tanesine giriş yapıyoruz.

-İlgili link isteniyor ve bu olana yapıştır diyoruz ve Download alanına basarak indirme başlıyor.

-Sayfayı aşağı indirdiğimiz zaman Download Video with Sound altında farklı kalite ve formatlarda iPhone Youtube video indirme olduğunu göreceksiniz. Download’a dokunarak bu aşamayı da geçiyoruz.

-İndirdiğiniz videoyu kamera rulonuza aktarmak için şu adımları takip ediniz: Documents by Readdle uygulamasında mor renkte yer alan klasöre bastıktan sonra Downloads klasörüne gidinve indirilen videonun yanındaki üç noktaya bastıktan sonra Move yani Taşı’ya dokunun.

-Sonrasında On my iPhone adı altında yer alan Documents – Photos yolunu takip ediyoruz. Move to Photos’a dokunduğunuz zaman film rulosuna geçecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin