Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya paylaşım platformu olan İnstagram, kullanıcı kitlesini her geçen gün arttırmaya devam ederken İnstagram’da gönderilen takip isteklerini bulma tarzında aramalar yapılıyor. İnstagram bilindiği gibi bizlere arkadaşlarımızı bulmamıza ve sosyal medyada bağlantılar kurmamıza olanak veriyor. Ayrıca gönderilen takip isteklerini bulma konusunda da olanak veriyor.

Biliyoruz ki bir kişiyi arkadaş olarak eklemek istediğimiz zaman takip isteği gönderiyoruz. Eğer karşıdaki kişinin profili gizliyse, takip isteği olarak düşüyor. Onayladığı durumlarda bizler karşılıklı bağlantı kurabiliyoruz. Çoğu zaman bu istekleri karşıdaki kişiler onaylamıyor ve istek listesinde bekliyoruz. Bu durumda gönderdiğiniz takip isteklerini sorunsuz olarak bulmanız gerekebilir.

İnstagram Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Geçmiş dönemler içerisinde bazı insanları takip ettiğinizi ve bunları görmek istediğinizi düşünelim. Böyle bir durumda doğal olarak kimlere takip isteği attığınızı bilmiyorsunuzdur. Doğal olarak gönderilen takip isteklerini bulma işlemi yapmanız gerekiyor. Bunun için İnstagram sizlere farklı olanaklar sunuyor. Ayrıca istekleri bulabilmek için İnstagram’ın web uygulamasına gitmeniz gerekiyor. İnstagram web uygulamasına gitmek için buraya tıklayınız.

İnstagram Takip İsteklerini Bulma Görsel Anlatım

-Yukarıdaki Web uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil sekmesine geçiş yapıyorsunuz. Daha sonra sağ kısımda yer alan ‘’Ayarlar’’ alanına basıyorsunuz.( Anahtar şeklinde daire)

-Bunun devamında Gizlilik ve güvenlik sekmesine geçiş yapıyorsunuz.

-Tüm bu adımları geçmeniz ile beraber gönderilen takip isteklerini bulma için sayfayı aşağıya kaydırıyor ve ‘’Hesap Verileri’’ alanına basıyorsunuz. Hesap verilerini görüntüle dedikten sonra devam ediniz.

-Burada engellediğin hesapları, takip ettiğin konut etiketlerini, takip ettiğiniz kişileri vb gibi herşeyi görebiliyorsunuz. Sağ üst kısımda Mevcut takip istekleri alanına basmanız ile beraber gönderilen takip isteklerini bulma adımını sorunsuz olarak geçmiş oluyorsunuz.

Ekranda sizlerin gönderdiği ve bekleyen tüm takip istekleri görülüyor. Dilerseniz bu alanda daha fazla görüntüleye basarak hepsini görebilirsiniz. Aynı şekilde profillere tek tek giderek takip isteklerini çekebilirsiniz veya dilerseniz bu sayfayı tamamen kapatabilirsiniz. Ama artık takip etmek istemiyorsanız, tek tek profilleri bulmanızı öneriyoruz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin