İnstagram'ı Bilgisayardan Kullanmak

Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya paylaşım platformu olan İnstagram, kullanıcı kitlesini her geçen gün arttırmaya devam ederken sizlere bilgisayar sürümü sunuyor ve kullanıcılar bilgisayar uygulamasına girebilmek için instagram bilgisayardan nasıl kullanılır tarzında sorular soruyor. İnstagram bilgisayardan kullanma için sizlere farklı alternatifler ve yöntemler sunulmaktadır.

Çoğu zaman telefonlarımız şarjda ya da bozukken, instagrama girebilmek için web sürümlerini tercih etmek durumunda kalabiliyoruz. Fakat instagram bizlere web sürümünde her türlü imkanı vermiyor ve bu yüzden tam anlamıyla verim alamıyoruz. Bu sebepten dolayı sizlere farklı yollar aktaracağız ve telefonunuz olmadığı zaman, İnstagram uygulamasına sorunsuz olarak girebileceksiniz.

İnstagram Windows Uygulaması

İnstagram Windows uygulaması, sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eğer bilgisayarınız Windows 10 ise eğer, buraya tıklamanız durumunda sürümü ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Çok basit bir kurulum aşamasını geçtikten sonra İnstagram bilgisayardan kullanma sorunu oradan kalkmış oluyor. Windows 10 öncesi bir sürümünüz mevcutsa, farklı alternatifler deneyebilirsiniz.

İnstagram Web Sürümü

İnstagram Web sürümüne buraya tıklamanız durumunda geçebilirsiniz. Web sürümü genel olarak mobil uygulamalardaki erişimlerin yarısını sizlere veriyor. İnstagram bilgisayardan kullanma yapabilmek için buraya tıklayınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız durumunda, giriş yapabileceksiniz. Bu web sürümünde maalesef ki DM gönderme ve gönderi paylaşma imkanları verilmiyor.

İnstagram Uygulamaları

Windows 10 ve altı bir sürümde bilgisayarınız var bununla beraber İnstagram bilgisayardan kullanma özelliği araştırıyorsanız eğer Chrome üzerinde mevcut olan ikinci parti uygulamaları tercih edebilirsiniz. Chrome market alanına geçtikten sonra İnstagram yazmanız ile beraber, farklı uygulamaların çıktığını göreceksiniz. Bu uygulamalar aynı mobil uygulamada olduğu gibi sizlere anında İnstagram keyfi yaşamanıza, mesaj göndermenize ve gönderi paylaşmanıza imkan veriyor.

Tüm bunların dışında Bluestacks, Andy, Genymotion gibi uygulamaları edinerek de, instagram mobil sürümü bilgisayardan kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamalar genel olarak en son çare olarak tercih edilmektedir. Sizlere yazmış olduğumuz tüm uygulamalar içerisinde herhangi bir sorun içermemesi ile beraber, oldukça tercih ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin