iki telefon arasında hızlı dosya transferi yapın - Çok hızlı

iki telefon arasında hızlı dosya transferi yapın, En İyi Dosya Transfer Aracı SHAREit, İki Telefon Arasında Kolayca Nasıl Dosya Paylaşılır, Büyük Dosya Aktarımı, Android ve iOS Cihazlar Arasında Dosya Aktarımı

iki telefon arasında hızlı dosya transferi yapın

Telefonlar arasında dosya paylaşmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Çoğu zaman arkadaşımızda bulunan bir dosyayı kendi telefonumuza atmak isteriz. Bunun için Bluetoth kullanırdık ancak; Bundan sonra Telefonların wifi ağını kullanarak birbirlerine bir dosyayı boyutu farketmeksizin çok hızlı bir şekilde; bazen saniyede 150 MB ‘kadar transfer edebilirsiniz.

Bu işi yapan çok sayıda uygulama mevcuttur ancak; bizim sizlere tavsiye edeceğimiz uygulamanın çok sayıda artı yönü var. Bu artılardan en önemlisi: Farklı platformlar arasında dosya transferini başarıyla sağlaması. Örneğin Android bir telefondaki Videoyu, bir İphone telefona aktarabiliyor. Bu uygulamanın adı SHAREit.

SHAREit Özellikleri:

  • Hemen hemen tüm dosya formatlarını destekliyor: müzik, video, fotoğraf, pdf, word, apk, uygulama, oyun vb.
  • Bluetooth’ tan 200 kat daha hızlıdır.
  • Dosya transferi için herhangi bir kablo gerekmiyor; telefonun sadece wifi özelliği olması yeterlidir.
  • Android, iOS (iPhone / iPad), Windows Phone, Windows ve Mac platformlarını destekler.
  • Ücretsiz olması ve sınırsız olması.
  • Türkçe dilini desteklemesi.
  • Telefonların İnternet veya bir ağa bağlı olması gerekmiyor.
  • SHAREit ile tek seferde 100 GB ‘lık bir dosyayı transfer edebilirsiniz.
  • 1 GB ‘lık bir dosyayı ortalama 50 saniyede transfer edebilir.

Nasıl Çalışır?

Bunun için Kendi telefonunuza uygun olanı yükledikten sonra, kendimize bir isim ve avatar belirliyoruz. Son olarak yapacağınız iki şey var; ya dosya göndereceksiniz yada alacaksınız. Eğer Dosya gönderecekseniz “GÖNDER” butonuna tıklayın. Eğer dosya size gönderilecekse karşıdaki “GÖNDER” ‘e tıkladıktan sonra sizde “AL” tuşuna basacaksınız. Gönderici alıcıyı radar ekranında görünce onun avatarına tıklayarak transferi gerçekleştirir.

Android için SHAREit
ios için SHAREit
Windows Phone için SHAREit
Windows için SHAREit
Mac için SHAREit

Kullanım Videosu

Ayrıca belirtmek gerekirse, SHAREit ile Android telefonlarda yüklü uygulamaları da rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Uyulama paylaşımı için root gerekmez.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin