GTA San Andreas Şifreleri

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu Çözümü. GTA SA 1366×768 ve 1920×1080 çözünürlük yapma. Grand Theft Auto San Andreas nasıl tam ekran yapılır?

GTA San Andreas Tam Ekran Sorunu

Yeni bilgisayar ve teknolojiler çıktıkça eski oyunların da uyumluluk sorunu boy gösteriyor. Bu oyunlardan biri de Grand Theft Auto San Andreas. GTA San Andreas, bazı ekran kartı modellerinde Tam ekran olarak oynanamıyor. Bu ekranlarda Çözünürlük en fazla 1280×768 destekliyor. Bu durumda kullanıcılar Oyunu yeni bilgisayarlarında sorunsuz oynayamıyor; Oyunu Bilgisayarlarının Desteklediği 1366×768 ve 1920×1080 Çözünürlüğe ayarlayamıyorlar.

Bu sorun özellikle Windows 10 kullanan bilgisayarlarda daha çok ortaya çıkıyor. Aynen bu sorunda olduğu gibi, GTA San Andreas’ta Tam ekran sorunu da çıkabiliyor. Onun çözümünü de GTA San Andreas Fare Sorunu Çözümü adlı yazıda anlatmıştık. Bazı Mod yapımcıları bu sorunu çözüme kavuşturmak adına bir mod veya yama çıkardılar. Bu yamayı GTA San Andreas oyunun ana dizinine atarsanız, artık oyunu istediğiniz çözünürlükte oynayabileceksiniz.

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu Çözümü:

  1. Aşağıdaki bağlantılardan GTA SA Resolution Fix.zip dosyasını bilgisayarınıza indirin.
  2. Ardından indirdiğiniz Arşivi Masaüstüne çıkartın.
  3. Arşivin içindeki dosyalarını Oyunun kurulu olduğu yere Ana klasöre atın ve Eski dosyalar ile değiştirin.
  4. Artık oyun ayarlarına girip oyunu kendi çözünürlüğünüzde oynayabilirsiniz.

GTA San Andreas Tam Ekran Yapma Sorunu Çözümü

gta san andreas tam ekran modu, gta san andreas ekran çözünürlüğü yükseltme, gta san andreas ekran sorunu, gta san andreas ekran ayarları resimli, gta san andreas görüntü ayarları, gta san andreas çözünürlük modu

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin