Google Play Store

Google Play Store ingilizce Oldu Sorunu Çözümü, Google Play Store İngilizce Oldu! Türkçe’ye Nasıl Çevrilir? Google Play Store İngilizce Oldu Nasıl Düzeltilir? Google Play Store v7.0.17.H-all[0] sürümü ile beraber bazı kısımlarında ingilizce olması sorunu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Android telefonlara gelen Google Play Store Güncellemesinde, Kısmen ingilizce, kısmen türkçe olması sorunu ortaya çıktı. Bu durum da çoğu Android kullanıcısının canını sıktı.

Çözüm idealkaynak.net farkıyla sizlerle
Çoğu sitede hemen hemen aynı çözüm yöntemi paylaşılmış. Yazılan çözümlerin hepsi hit alma amacıyla yazılmış gözüküyor. Aslında paylaşılan yöntemin çözümle alakası yok. Söylenen yöntemlerde güncellemeyi kaldırın sorun çözülür denmiş.

Halbuki Google Play store Gizli Otomatik şekilde güncellenir. Yani internet açıldığı an kendini kullanıcıdan habersiz günceller. Bu da Çözüm olmamasına sebebiyet veriyor. Kullanıcı güncellemeyi kaldırıyor sorun çözülüyor ama ilk fırsatta market kendini tekrar güncelliyor ve sorun tekrar ortaya çıkıyor.

Google Play Store ingilizce Oldu Sorunu – Kesin Çözüm

Gelelim Çözüme. Arkadaşlar Sorunu rootlu cihazlarda çözebilirdik, ancak herkesin Root kullanmadığını düşünürsek genel bir çözüm ortaya koymak gerekiyordu. Bunun da tek çaresi yeni düzeltilmiş Google Play Store’yi Telefonumuza elle yüklemek.

Aşağıda linki paylaştığımız Yeni düzeltilmiş Google Play Store apk dosyasını indirip telefonunuza atın ve telefonundan yükleyince sorunun ortadan kalktığını göreceksiniz.

Yeni Google Play Store Apk indir

Yukarıda paylaştığımız Google Play apk dosyası orijinaldır. Yeni güncellemeler çıktıkça güncellenmeye devam eder gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz.

Sorununuz çözüldüyse bu yazıyı paylaşır mısınız? ki doğru çözüm herkese ulaşsın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin