Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Infinite Warfare Ekran Görüntüleri, Tanıtım Videosu, Sistem Gereksinimleri, Call of Duty Infinite Warfare sistem gereksinimleri açıklandı.

Efsane Call of Duty Serisinin yapımcısı Oyun devi Activision, Yeni bir Call of duty serisi ile karşımıza çıkıyor. 2003 yılında çıkardığı ilk oyunla adından söz ettirmeye başlamıştı. Çıktığı günden bu yana gerek senaryolarıyla gerek aksiyonuyla FPS severler’in gönlünde taht kurmuş bir seri.

Günümüzde artık çoğunlukla Teknoloji çağını işleyen yapımcılar, artık Uzay temasını da ele almış. İşte Infinite Warfare de bu oyunlardan biri. Uzay çağında geçiyor diyebileceğimiz Call of Duty Infinite Warfare, 4 Kasım 2016 tarihinde çıkışını yaptı.

Call of Duty Infinite Warfare

Rakibi Batllefield 1’in aksine Uzay çağını ele alan Infinite Warfare ilk fragmanın yayınlanmasıyla, çoğu kişi tarafından eleştirilmişti. Bu yüzden video 5 Milyon dislike almıştı.

Call of Duty Infinite Warfare, 4 Kasım 2016 günü PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Oyunun Legacy Edition sürümünü satın alan oyuncular Call of Duty Modern Warfare Remastered’a ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Oyunun istediği sistem gereksinimlerine gelecek olursak, baya önemli bir sisteme ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Ortalama bir bilgisayarın üzerinde belirlenen gereksinimler, gerçekte ne kadara ihtiyaç duyacak zamanla deneyip göreceğiz.

Ifinite Warfare için PC sistem gereksinimleri yayınlandı:

Call of Duty Infinite Warfare sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ya da daha üstü olan sistem.
İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz veya eşdeğer
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11

Bu istenilen gereksinimleri, ortalama grafik kalitesi için gerekli diyebiliriz. ancak düşük çözünürlüklerde daha düşük sistemlerde oyunu çalıştırma ihtimaliniz tabi ki vardır.

Ekran Görüntüleri

Call of Duty Infinite WarfareCall of Duty Infinite WarfareCall of Duty Infinite WarfareCall of Duty Infinite WarfareCall of Duty Infinite WarfareCall of Duty Infinite Warfare

Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin