LG G2

LG G2 D802 PhilZ Touch Recovery Mod Yükleme

Merhaba Değerli İdeal Kaynak okurları bu yazıda sizlere LG G2 D802 ve D802TR Model Cihazlarlara nasıl PhilZ Touch Recovery Mod Yükleyeceğinizi anlatmaya çalışacağız adımları dikkatlice okuyup yapmanız dileğiyle. LG G2 D802 PhilZ Touch Recovery

PhilZ Touch Recovery Nedir?

LG G2 D802 PhilZ Touch Recovery ClockWorkMod Tabanlı bir Özel Recovery Moddur dokunmatik işlevleri desteklediği gibi tüm fonksiyonları destekler dosya flashlama, yedekleme, geri yükleme, wipe data gibi daha bir çok özelliği destekler.

UYARI: Yapacağınız bu işlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki bilgileri yedeklemeyi (Rehber, Uygulamalar, Dahili Depolama) unutmayın. Bu işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu üstlenmiş olursunuz.

Öncelikle Aşağıdaki Araç ve Gereçleri Bilgisayarınıza indirin.
Gerekli Dosyalar:
Root Gerekir > Root Yapmak için Buraya Gidin
LG Mobile Driver > Download
Gerekli Dosyalar > Download
Gerekli Dosyalar Alternatif > Download

Adım 1:
LG Mobile Driveri Bilgisayarınıza kurduktan sonra Telefonun Geliştirici Seçeneklerini Açacağız. Bunun için Ayarlar/Genel/Telefon hakkında/Yazılım bilgileri‘ ne gelip Yapım numarasına 5-6 defa üst üste basıyoruz taki Artık bir yöneticisiniz diyene kadar. Geliştirici Seçenekleri Aktif Olunca Açıp USB hata ayıklama açık yapıyoruz.

LG G2 D802 PhilZ Touch Recovery Mod Yükleme

Adım 2:
Yukarıdaki Gerekli Dosyaları bilgisayarınıza indirin. LG Mobile Driver‘ i bilgisayarınıza kurun. LG G2 D802 One-Click-PhilZ Recovery installer.zip Aşiv Dosyasını Masa üstüne çıkartın. Çıkardığınız klasördeki “1-click-philZ-recovery-installer.bat” Dosyasını Çift Tıklayarak Açın. Waiting for device.. yazısı gelir o zaman telefonu usb’ ye bağlıyoruz. hemen telefon ekranına “USB hata ayıklamasına izin verilsin mi ?” diye bir uyarı gelir sizde çabucak her zaman izin ver tikini seçip TAMAM düğmesine basın.

LG G2 D802 PhilZ Touch Recovery Mod YüklemeArdından Root izni isteyecektir Root iznini de verdikten sonra Recovery Mod yüklenir ve otomatik açılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin