Adblock Plus ile Tarayıcıda Reklam Engelleme

Adblock Plus ile Web Tarayıcıda Reklam Engelleme, Web Browser da Reklam Engelleme, Adblock Plus ile Firefox, Chrome, Opera Reklam Engelleme, Youtube Reklam Engelleme

Web Tarayıcıdaki Malware, Rahatsız Edici Açılır Pencereler, Afişler, Video Reklamlar ve İzlenmeyi Engelleyin.

Ayrıca Web Kotanızın Aşırı tükenmesini azalttığı gibi; Açtığınız web sitelerin daha hızlı açılmasına yardımcı olur. Çünkü işiniz olmayan reklam resimleri, videoları ve flash içerikleri engeller yüklenmemesini sağlar bunu yaparken sadece reklam içeriklerini engeller zararsız web içeriğini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Adblock Plus ile Tarayıcıda Reklam Engelleme

Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Maxthon vb. Hemen hemen tüm popüler web tarayıcı için, bu eklentiler mevcuttur. Destek olmasını istediğiniz, mesela bizim sitede rahatsız edici reklamlar yoktur. Bizlere destek olmak için, bizi beyaz listeye ekleyebilirsiniz.

Google Chrome için:

Google Chrome Tarayıcıdan Aşağıdaki Bağlantıya Gidin:
https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=tr ve “Mağazada arama yapın” kısmına Adblock Plus yazın aramaya başlayın. Çıkan Sonuçlarda Adblock Plus olanı bulun ve karşısındaki + CHROME’A EKLE butonuna tıklayın ardından çıkan pencereyede Uzantı ekle butonuna tıklayın.
Adblock Plus ile Tarayıcıda Reklam Engelleme

Firefox için:

Firefox Tarayıcınızın adres çubuğuna “about:addons” yazın ve ENTER tuşuna basarak Eklentiler kısmına gidin. Eklenti edin kısmına tıklayın ardından arama kutusuna Adblock Plus yazın ve aratın. Çıkan sonuçlarda Adblock Plus olanı bulun ve Kur butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.
Adblock Plus ile Tarayıcıda Reklam Engelleme

Diğer tarayıcılar için aşağıdaki şekilde kurabilirsiniz:
Kurmak için: Buradaki https://adblockplus.org/chrome Siteye Giderek Kurmak istediğiniz Tarayıcının simgesine tıklayın ve Install for Opera Butonuna Tıklayın ardından Gelen Pencereye Uzantı ekle Butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın

Adblock Plus ile Tarayıcıda Reklam Engelleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin